Ölmek İçin Çok Gencim Ama Henüz Ölmedim

Stokta Var: 265
Array
Taban fiyat75,00 TL
İndirimli satış fiyatı
Satış fiyatı 38,80 TL
İndirim48%İndirim

YAZAR

Neslihan Gülsever
Üretici:

YazdırE-posta

İş Analisti, Çalışma Ekonomisti ve Yazar Neslihan Gülsever: 

1978 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul, orta okul ve lise eğitiminden sonra yaklaşık 8 yıl özel sektörde, 11 yıl da kamuda (Alanya Adliyesi 2.Asliye Hukuk Mahkemesi, Hukuk Mahkemeleri Ön Büro eğitmen, uzman kullanıcı, Hukuk ve Ceza Mahkemeleri Ön Büro Müdür Vekilliği, Savcılık Muhabere, Savcılık Ön Büro, Müracaat Savcılığı kâtibi, Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu, Spor Suçları Bürosu, 1.İcra Hukuk Mahkemesi, ALKÜ Personel Daire Başkanlığı Eğitim ve Disiplin Şube Müdürlüğü, Eğitim Fakültesi) görev aldı. Kendi işini yapmak için memurluktan ayrılan yazarımız şimdi hem çocukları ile zaman geçiriyor hem de kitap yazmaya devam ediyor.

Hem çalışan hem de okuyan yazarımız Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin hukuk bölümü olan Adalet Programından ve yine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Çalıştığı sürece kendini geliştirmek için sürekli eğitim seminerlerine katılan yazarımızın aldığı eğitimlerden bazıları: KOSGEB Girişimcilik Programı, Kazan – Kazan, Beden Dili, İş Analizi ve Görev Tanımı, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları ve Yönetimi, Eğitmenin Eğitimi…

Kitaptan…

İyileşme şansları varken tedavi olmaktan vazgeçenlere kızıyorum… Düşünsenize bebekler yürümeye çalışırlarken sırf düştükleri için yürümekten vazgeçmiş olsalardı, şimdi dünyada yürüyen bir tane insan olmazdı.” 

Kitap Adı: Ölmek İçin Çok Gencim Ama Henüz Ölmedim

Yazar Adı: Neslihan Gülsever

Yayınevi: 40 Kitap

İlk Baskı: 2022

Baskı: 1. Baskı

ISBN: Ön Sipariş!

Kağıt: 60 gr. Enso Creamy

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
© 2024 40 Kitap Yayınları. Tüm Hakları Saklıdır.
OK