41 Mörfi

Stokta Var: 300
Array
Taban fiyat144,00 TL
İndirimli satış fiyatı
Satış fiyatı 72,00 TL
İndirim50%İndirim

YAZAR

Alptekin Aydın
978-625-6550-62-9
2024
78
2. Hamur
Üretici:

YazdırE-posta

Anılar yaşanmışlıklardan kişinin belleğinde saklanan, sırası ve yeri geldiğinde anımsanan her şeydir. Alp-tekin Aydın’ın anıları da belleğine yerleşmiş, hiçbir ayrıntı unutkanlığın altında kalmamış. Bu seçicilik, yaşananların her anının anımsanması yazanın olaylar karşısında hissettiği heyecan, tutku ve sevgide ken-dini ele veriyor. Karşılaştıkları tersliklerin uyum, sevgi ve hoşgörüyle nasıl da kolaylıkla çözüldüğüne ta-nıklık ediyorsunuz. Ne mutlu ki yaşadıkları sonunda iyi ki sözcüğünü kullanabiliyor.
Anıları okurken kendi yaşadıklarınızı anımsayıp yer yer duygulanıyor, gülümsüyorsunuz. Yazar, zaman zaman ironi yaparak; gülmece diliyle, yaşadığı anla alay ederek, bir kenti gezerken rehberlik yapar gibi özgün ayrıntılara değinerek, yaşanan şanssızlıkları ince bir espriyle dile getiriyor. Yazma amacına değine-rek doğru ipuçları veriyor okura. Yalnız yaşanılanları yazmak değil istediği, onun kalemiyle alıntı yapar-sak,
“Bizleri gülümseten, kimileri için ilişkileri ve hayatı karartabilecekken karşılıklı anlayış ve hoşgörü ile bi-zim bugünlere gelmemizin en önemli çimentosu ve sevgimizin kesintisiz güç kaynağı olan karşılıklı anlayış ve anlık problem çözme yetisini görmemize vesile olan aksilikler demetini yazmak ve hayata pozitif bakmanın yaratacağı güzellikleri paylaşmak istedim.”
Hep güzel anılar anlatmasını dileyerek…

Yayla Boztaş

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
© 2024 40 Kitap Yayınları. Tüm Hakları Saklıdır.
OK