Sinema Ve Oyunculuk

Stokta Var: 265
Array
Taban fiyat140,00 TL
İndirimli satış fiyatı
Satış fiyatı 70,00 TL
İndirim50%İndirim

YAZAR

Hasan Gökalp
978-625-8366-58-7
Üretici:

YazdırE-posta

Hayat hikâyesine bir oyunculuk başarısı eklemek isteyenlerin geçeceği bir yol vardır; bu kitap o başarılı yoldan geçmek isteyenlerin kitabıdır.

Gerçek bir hayatta kendi hikayesini yazamayan bir kahramanın, başkalarının hayatlarındaki hikayede figüran olmaktan öteye geçemez.

Yıllar önce rastgele gördüğüm, satın aldığım ve okuduğum bir kitaptan ilham ve cesaret alarak sinema hayatıma adım atıp hayallerime kavuştum.

Yanlış duymadınız. Bende binlerce insan gibi, az-biraz yol gösteren küçücük bir umut veren bir kitaba denk gelene kadar maddi ve manevi çok yıpranan biri olarak ne zaman ki bir kitaba denk geldim işte o zaman sıfırdan başlamış oldum. Daha önce denk gelmiş olsaydım belki de yıpranmadan ve zaman kaybı yaşamadan kocaman bir yol kat ederdim öyle değil mi?

Birgün, sinemanın zorluklarını ve hayat hikayesini anlatan bir Hollywood yönetmeninin kitabından cesaret alıp yola çıkan bir insan olarak bugün itibariyle sinemanın her alanında bulunan bir yönetmen sıfatıyla, on kat daha tecrübe katarak, sizleri hayallerinize kavuşturacak bir kitap sunuyorum.. Haydi kaybedecek zamanın yok sen beş yıl önden başla.

Sinema hayatımdaki yer aldığım alanlar itibariyle yönetmen, senarist, oyuncu koçu, kurgu yönetmeni ve yapımcı olmamdaki tecrübelerimle sadece yeni başlayanlar için değil yolun yarısında olanlar için de kaleme aldığım çok, çok şeyler var.. 

Kitap Adı: Sinema ve Oyunculuk - Oyunculuğa Giden Yol -

Yazar Adı: Hasan Gökalp

Yayınevi: 40 Kitap

İlk Baskı: 2023

Baskı: 1. Baskı

ISBN: 978-625-8366-58-7

Kağıt: 2. Hamur

Kapak: Amerikan Bristol

Sayfa Sayısı: 156

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
OK